VW PHAETON 3.0 TDI


Година на производство: 2004
Вид на гориво: Дизел
Пренос (менувач): Мануелен
Број на врати: 4
Работна зафатнина на моторот: 224 hp

Цена: 8999


Опис:

Централно заклучување

Ел. стакла и ретровизори

ABS кочници

Серво волан

Регистриран цела година

Зелен картон