VW GOLF 2.0 TDI 4x4


Година на производство: 2006
Вид на гориво: Дизел
Пренос (менувач): Мануелен
Број на врати: 5
Работна зафатнина на моторот: 1968cc / 103kw

Цена: 5499


Опис:
Ел. стакла и ретровизори
 
ABS кочници
 
Серво волан
 
Централно заклучување