VW GOLF 1.9TDI


Година на производство: 2004
Вид на гориво: Дизел
Пренос (менувач): Мануелен
Број на врати: 5
Работна зафатнина на моторот: 1896cc / 66kw

Цена: 5299


Опис:
Ел. стакла и ретровизори
 
ABS кочници
 
Серво волан
 
Централно заклучување