SMART FOR FOUR


Година на производство: 2004
Вид на гориво: Бензин
Пренос (менувач): Мануелен
Број на врати: 5
Работна зафатнина на моторот: 1332CM3 70KW

Цена: 2599


Опис:

БОЈА ТЕМНО СИВА МЕТАЛИК

КЛИМАТРОНИК И ФУНКЦИОНИРА

АБС КОЧНИЦИ

СЕРВО ВОЛАН

ЦЕНТРАЛНО СО ДАЛЕЧИНСКО ЗАКЛУЧУВАНЈЕ

ЕЛЕКТРИЧНИ СТАКЛА

ЕЛЕКТРИЧНИ РЕТРОВИЗОРИ

ПОТРОШУВАЧКА НИЗ ГРАД 7,4 ЛИТРИ

НА ОТВОРЕН ПАТ 4.8ЛИТРИ

КОМБИНИРАНО 4.8ЛИТРИ

ЕУРО 4

СРЕДЕНИ ДОКУМЕНТИ ДО РЕГИСТРАЦИЈА

МОЖНОСТ ЗА КУПУВАНЈЕ НА РАТИ ПРЕКУ МОГО ЛИЗИНГ

ЦЕНА.2599 ЕУР

ТЕЛ.076662150