PEUGEOT 407 2.0 HDI


Година на производство: 2004
Вид на гориво: Дизел
Пренос (менувач): Мануелен
Број на врати: 5
Работна зафатнина на моторот: 1997cc / 100kw

Цена: 4199


Опис:
Ел. стакла и ретровизори
 
ABS кочници
 
Серво волан
 
Централно заклучување