OPEL MERIVA A 1.3 CDTI


Година на производство: 2005
Вид на гориво: Дизел
Пренос (менувач): Мануелен
Број на врати: 5
Работна зафатнина на моторот: 1248cc / 51kw

Цена: 3499


Опис:
Ел. стакла и ретровизори
 
ABS кочници
 
Серво волан
 
Централно заклучување