OPEL MERIVA 1.7 CDTI


Година на производство: 2006
Вид на гориво: Дизел
Пренос (менувач): Мануелен
Број на врати: 5
Работна зафатнина на моторот: 1686cc / 74kw

Цена: 3399


Опис:
Ел. стакла и ретровизори
 
ABS кочници
 
Серво волан
 
Централно заклучување