OPEL MERIVA 1.3CDTI


Година на производство: 2006
Вид на гориво: Дизел
Пренос (менувач): Мануелен
Број на врати: 5
Работна зафатнина на моторот: 1248CM3 55KW

Цена: 2999 EUR


Опис:

БОЈА ТЕМНО СИВА МЕТАЛИК

РЕДИЗАЈН МОДЕЛ

1.3ЦДТИ 55КВ

ЦЕНТРАЛНО СО ДАЛЕЧИНСКО ЗАКЛУЧВАЊЕ

СЕРВО ВОЛАН

ЕЛЕКТРИЧНИ СТАКЛА

ЕЛКТРИЧНИ РЕТОВИЗОРИ

130000КМ СЕРВИСНА КНИШКА

РАДИО ЦД

КОМАНДИ НА ВОЛАН

КЛИМАТРОНИК И ФУНКЦИОНИРА

ПОТРОШУВАЧКА НИЗ ГРАД 6,2 ЛИТРИ

ОТВОРЕНО ВОЗЕЊЕ 4.3 ЛИТРИ

КОМБИНИРАНО ВОЗЕЊЕ4,3 ЛИТРИ

СРЕДЕНИ ДОКУМЕНТИ ДО РЕГИСТРАЦИЈА

МОЗНОСТ ЗА КУПУВАЊЕ НА ЛИЗИНГ ПРЕКУ МОГО ЛИЗИНГ

ТЕЛ.076662150