OPEL ASTRA KARAVAN 1.7 DTI


Година на производство: 2004
Вид на гориво: Бензин
Пренос (менувач): Мануелен
Број на врати: 5
Работна зафатнина на моторот: 1686cc / 74kw

Цена: 3499


Опис:
Ел. стакла и ретровизори
 
ABS кочници
 
Серво волан
 
Централно заклучување