OPEL ASTRA 1.7CDTI COSMO 2007GOD


Година на производство: 2007
Вид на гориво: Дизел
Пренос (менувач): Мануелен
Број на врати: 5
Работна зафатнина на моторот: 1686CM3 74KW

Цена: 3199


Опис:

БОЈА ТЕМНО СИВА МЕТАЛИК

КОСМО ПАКЕТ

КОЖЕН ЕНТЕРИЕР

КЛИМАТРОНИК И ФУНКЦИОНИРА

СПОРТ

КОМАНДИ НА ВОЛАН

РАДИО ЦД

БОРД КОМЈУТЕР

ЦЕНТРАЛНО СО ДАЛЕЧИНСКО ЗАКЛУЧУВАЊЕ

ЕЛЕКТРИЧНИ СТАКЛА

ЕЛЕКТРИЧНИ РЕТРОВИЗОРИ

ПОТРОШУВАЧКА НИЗ ГРАД 6,5 ЛИТРИ

ОТВОРЕНО 4,3ЛИТРИ

КОМБИНИРАНО ВОЗЕЊЕ 5,1ЛИТРИ

СРЕДЕНИ ДОКУМЕНТИ ДО РЕГИСТРАЦИЈА

ТЕЛ.076662150