FIAT BRAVO 1.6 JTDM


Година на производство: 2009
Вид на гориво: Дизел
Пренос (менувач): Мануелен
Број на врати: 5
Работна зафатнина на моторот: 1598 cc / 88 kW

Цена: 4999


Опис:
Ел. стакла и ретровизори
 
ABS кочници
 
Серво волан
 
Централно заклучување