CITROEN C4 1.6HDI


Година на производство: 2005
Вид на гориво: Дизел
Пренос (менувач): Мануелен
Број на врати: 5
Работна зафатнина на моторот: 1560CM3 66KW

Цена: 3199


Опис:

БОЈА ТЕМНО СИВА МЕТАЛИК

1.6 ДИЗЕЛ  66КВ

ЦЕНТРАЛНО СО ДАЛЕЧИНСКО ЗАКЛЧУВАНЈЕ

ЕЛЕКТРИЧНИ СТАКЛА 

ЕЛЕКТРИЧНИ РЕТРОВИЗОРИ

АБС КОЧНИЦИ

160000КМ

РАДИО ЦД

КЛИМА И ФУНКЦИОНИРА

КОМАНДИ НА ВОЛАН

ТЕМПОМАТ 

СРЕДЕНИ ДОКУМЕНТИ ДО РЕГИСТРАЦИЈА

МОЖНОСТ ЗА КУПУВАНЈЕ НА КРЕДИТ ПРЕКУ МОГО ЛИЗИНГ

ТЛФ.076662150